Szukamy sklepu z rękodziełem, który zaoferuje najlepsze prezenty firmowe!

Skarpetki, mandarynki czy krawat z motywami świątecznymi to wbrew pozorom niejedyne prezenty firmowe, którymi możesz obdarować szefa lub pracowników (i współpracowników). Okazuje się bowiem, że możliwości są naprawdę duże, a jednymi z najbardziej oryginalnych pomysłów na prezenty firmowe mogą okazać się wyroby polskiej sztuki ludowej – niezwykle piękne i różnorodne. Na co warto postawić i jak znaleźć najlepszy sklep z rękodziełem, który Ci je zaoferuje? Sprawdźmy!

Dlaczego rękodzieło to wspaniałe prezenty firmowe?

Przede wszystkim dlatego, że – w przeciwieństwie do skarpet czy mandarynek – będą oznaką sympatii i docenienia pracownika lub szefa. Rękodzieło przeżywa obecnie renesans swojej popularności i cieszy się uznaniem, dlatego warto w nie inwestować. To oryginalne, piękne prezenty firmowe, które dodatkowo są wykonywane ręcznie, przez największych mistrzów w swoim fachu. Możesz postawić np. na:

  • piękne wycinanki ludowe, np. wycinankę łowicką, która tworzona jest z nakładanych na siebie kolorowych elementów i może przedstawiać roślinność, zwierzęta, figury geometryczne i wiele więcej,
  • oryginalne serwety i obrusy, które posiadają zdobienia w postaci niezwykłych haftów polskich,
  • drewniane wyroby tworzone ręcznie, w tym zabawki, talerze i sztućce, fajki i wiele innych – mogą pełnić zarówno funkcje ozdobną, jak też użytkową,
  • wyroby ze słomy czy siana, które są jednymi z najbardziej oryginalnych i zaskakujących pomysłów na prezenty firmowe,
  • wiele innych – polska sztuka ludowa jest niezwykle bogata i różnorodna, dlatego też łatwo będzie Ci znaleźć coś odpowiedniego na upominek.

Gdzie kupić tego typu prezenty firmowe?

Oczywiście najlepszym miejscem, w którym zakupisz sztukę ludową, będzie sklep z rękodziełem – nie musi być to punkt stacjonarny, ponieważ te najlepsze sklepy bez najmniejszych problemów znajdziesz w Internecie. Grunt to znaleźć sklep, oferujący najwyższej jakości rozwiązania. Abyś miał możliwość zakupu najlepszych prezentów firmowych i pamiątek z Polski, powinieneś zwrócić uwagę na trzy kwestie.

  1. Bogactwo oferty. To, ile wyrobów ma w swojej ofercie sklep z rękodziełem jest bardzo ważne – im więcej, tym będziesz mieć bowiem większe szanse na znalezienie wspaniałego upominku dla pracownika czy szefa. Sprawdź zatem co oferuje sklep, jakie są ceny wyrobów i jak szybko realizuje zamówienie. W ten sposób dowiesz się, czy warto nawiązać z nim współpracę.
  2. Jakość oferty. Oczywiście ważniejsza od ilości jest jakość, a ta wynikać będzie przede wszystkim z rodzaju stosowanych w produkcji materiałów, a także tego, kto tworzy rękodzieło. Warto więc sprawdzić, z kim współpracuje sklep i jakie osoby są odpowiedzialne za tworzenie asortymentu – bardzo dobrze, gdy sklep prezentuje sylwetki mistrzów, bo w ten sposób łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję.
  3. Opinie klientów. To często najlepszy sposób weryfikacji jakości oferty oraz profesjonalizmu sklepu – dzięki ocenom i recenzjom będziesz wiedzieć, czy dany sklep zapewnia Ci najlepszą obsługę oraz wysoką jakość wyrobów. Opinie znajdziesz w różnych miejscach w Internecie – np. w Google czy na portalach społecznościowych.

Pamiętaj również, aby znaleźć wiele sklepów z rękodziełem, dokładnie zapoznać się z ich ofertami i porównać je – w ten sposób będziesz mieć możliwość zakupu najlepszych i najbardziej wartościowych prezentów firmowych.