Profesjonalny sprzęt biurowy

Ciągły kontakt telefoniczny z klientami czy partnerami biznesowymi wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który będzie dawał doskonały dźwięk, a poza tym będzie wygodny w użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy prowadzimy biuro call center czy firma posiada dział obsługi klienta, dobrej jakości telefony i słuchawki z mikrofonem to podstawa.

Telefony IP dla biznesu

Nowoczesna technologia IP cieszy się obecnie dużą popularnością i trudno zaprzeczyć, że jest to rozwiązanie niesamowicie ciekawe i praktyczne.  Coraz więcej przedsiębiorców przekonuje się do tego, że kilku pracowników podłączonych do centrali telefonicznej VoIP automatyzującej i regulującej przepływ ruchu telefonicznego to doskonale rozwiązanie. Co więcej, w tym wypadku praca jest wydajniejsza. Takie centrum komunikacji z klientami i kontrahentami zwiększa efektywność pracy. Obecnie można wybierać spośród wielu możliwości  – dostępne są centrale telefoniczne stacjonarne i w chmurze. Dlaczego warto? Ponieważ telefonia internetowa daje naprawdę dużo możliwości – umożliwia swobodny kontakt z klientami, kontrahentami, jak i kolegami i koleżankami z pracy. Poza tym telefony firmowe można odbierać nie tylko w biurze, ale także poza jego murami. Dzięki temu, nawet jak przebywamy w podróży służbowej, nadal możemy korzystać z jednego numeru przypisanego do nas. Telefonia IP doskonale sprawdzi się w przypadku biur call center, ale także przedsiębiorstw, które mają rozdziały rozsiane na terenie całego kraju albo za granicą.

Słuchawki bezprzewodowe Plantronics voyager legend

Plantronics voyager legend to bezprzewodowe słuchawki znacznie usprawniające wykonywanie codziennych obowiązków w pracy. Będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które muszą być stale podłączone do sieci telekomunikacyjnej, których głównym narzędziem pracy jest właśnie telefon. Słuchawki Plantronics voyager legend posiadają potrójny mikrofon z redukcją hałasu otoczenia, tak więc można dzięki nim prowadzić rozmowę, nawet w bardzo zatłoczonych pomieszczeniach, gdzie panuje duży poziom hałasu. Słuchawki bardzo dobrze tłumią hałasy, dzięki temu rozmówca jest słyszany przez nas wyraźnie i bez żadnych zakłóceń. Plantronics voyager legend posiadają technologię WindSmart, która ma za zadanie wyłapywać wszelkiego rodzaju zniekształcenia wywołane przez wiatr i skutecznie je niwelować. Możesz rozmawiać przez słuchawki niezależnie od warunków pogodowych czy natężenia hałasu w poszczególnych pomieszczeniach. Co oferuje taki sprzęt? Oprócz wysokiej jakości dźwięku rozmów, należy zwrócić uwagę także na wysoką funkcjonalność sprzętu, bo słuchawka ma opcję głosowego odbierania połączeń, jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie poza biurem, na przykład gdy prowadzimy samochód.

Profesjonalny sprzęt biurowy zapewni wysoką jakość prowadzonych rozmów, w ten sposób obsługa klienta będzie prowadzona na bardzo wysokim poziomie. Odpowiedni sprzęt typu telefony czy słuchawki jest ważny, szczególnie jak mamy dział obsługi klienta czy prowadzimy biuro call center.